Zpěvák Voxel s manželkou vyzkouší polyamorní vztah

Zpěvák Voxel s manželkou Maruškou se rozhodli pro zajímavý životní krok. Rozhodli se dát tomu druhému naprostou svobodu a nevlastnit se. Jde o nemonogamní vztah, tedy takový, v němž žije člověk hned s několika partnery. Problematiku kolem polyamorie otevřela v minulosti například herečka Tereza Těžká, která má vedle manžela ještě vztahy s jinou ženou i mužem.

„Chceme tu být pro sebe i pro kohokoliv dalšího,“ uvedl zpěvák na sociálních sítích s tím, že vyzkouší polyamorní čili volný vztah. Voxel s manželkou Maruškou strávili poslední dny na Tenerife, kde si v souvislosti se svým vztahem uvědomili hned několik věcí. Podle svých slov ho obrátili po téměř deseti letech spolu vzhůru nohama a rozhodli se dát tomu druhému „naprostou svobodu, volnost, lásku a pochopení.“

„Řekli jsme si s Maruškou až krutě upřímně vše, co nás trápilo, vyléčili hluboko zaryté bolesti, povídáme si do noci najednou o všem, co by „nebylo dobré ve vztahu říkat“. A milujeme to! Milujeme se teď úplně jinak a začínáme poznávat onu bezpodmínečnou, nehodnotící lásku,“ přiznal na sociálních sítích zpěvák s tím, že s manželkou vyzkouší polyamorní vztah.

„Možná si budete myslet, že jsme se zbláznili, možná někoho zklameme, pohoršíme, naopak i třeba popíchneme, potěšíme,“ napsal Voxel, který má s Maruškou dvě děti. „Rozhodli jsme se jít v lásce, která nehodnotí, přijímá, je svobodná. Prostě jsme se rozhodli přijímat v lásce vše nové, co přichází. A je to zatím neskutečná jízda,“ přiznal hudebník.

Přitom není to tak dávno, co vypustili do světa společný song My 2 jsme se našli no a jak vidnou tak se nyní rozdají...

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments