Zpěvák Láska s předvánoční hudební nadílkou

Sice se stále rozkoukává, ale rozhodně písničkář Václav Vaňura alias Láska nestojí někde v koutě a sbírá hudební drobky, které dovolí sebrat ti velcí. Skoro by se chtělo říci, že když chceš zničit konkurenci, spoj se s ní. To ale určitě nebyl Láskův záměr v novince, ve které takříkajíc, nebyl sám. Čerstvě přináší nový klip k písni Domek, na které se autorsky podílel i Vašek Bláha, zpěvák Divokého Billa.

„Letošní rok je hodně zvláštní. Přerušené jarní turné, krásné léto, pak zrušené podzimní koncerty. Není třeba dlouze vyprávět, celá umělecká scéna zažívá nejistou dobu. Všichni jsou unavení, pod tlakem, hodně lidí obecně žije v neustálém stresu,“ uvedl Láska a dodal:

„I proto jsme sáhli po tomto melodickém a snad i pozitivním songu. V klipu je více než na příběh kladen důraz na atmosféru, barvy, prožitek. Chtěli jsme jím písničce přidat ještě další a nečekaný rozměr.“

V klipu se představují čeští herci Jitka Ježková a Jaromír Nosek. Skladbu již tradičně produkoval Thom Fröde, na textu spolupracoval Pepí Čihák, výroby klipu se ujal Ondřej Soukup se svým týmem.

A aby se ještě stihnul potkat s fanoušky, připravil tzv. besídku. Bude se konat 19. prosince v prostorách hudební školičky VIP4YOU, kde Láska vyučuje se svými kolegy z branže. Návštěvníci se mohou těšit na milé hosty i malé občerstvení.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments