Zpěvák Duran Duran Simon Le Bon vyvrací tvrzení o sexuálním napadení

Zpěvák Duran Duran Simon Le Bon se nechal slyšet, že tvrzení o sexuálním napadení fanouška jsou „prostě nepravdivá“. Zajímavostí je, že se 47letá Shereen Hariri ozvala s tímto tvrzením na Facebooku po 25 letech, kdy mělo k incidentu dojít.

Podle jejích slov se tak mělo stát v roce 1995 v prodejně hudebnin, kde probíhala autogramiáda a při focení se měl Le Bon dopustit brutálního osahávání této ženy.

V příspěvku na Facebooku popsala, jak ji údajný incident nechal „šokovanou a úplně zmrzlou“.

„Byal jsem napadena během focení. Věděla jsem, že mám na tváři stále napůl vložený úsměv, ale jakmile se ten šok začal trochu vytrácet, můj mozek přešel do panického režimu. Snažila jsem se přijít na to, co dělat... Kdybych udělala scénu, byla bych v tisku osočována jako dívka, která obvinila Simona Le Bona. Pravděpodobně bych byla propuštěna, odmítnuta, ignorována, dokonce snad i nenáviděna.“

Napsala že zpěváka nehodlá žalovat, protože jde o promlčený čas, ale že už to prostě nevydržela dusit v sobě.

„Chci, aby všichni věděli, co mi tento muž udělal,“ napsala na svém účtu.

Odezva Simona Le bona nenechala na sebe dlouho čekat a svém Facebooku napsal:

„Chování, z něhož mě paní Hariri obvinila, by pro mě bylo stejně nevhodné a nepřijatelné i dnes, ale obvinění je prostě nepravdivé! Když mě paní Hariri poprvé kontaktovala ohledně jejího nároku před několika měsíci, navrhl jsem ji osobní setkání, aby se to vysvětlilo. Místo toho se rozhodla v tom veřejně pokračovat. Vždy jsem byl ten, kdo si může přiznat své chyby a omluvit se za své selhání. Ale nemohu se omluvit za něco, co jsem neudělal.“ Uvedl na svou obranu zpěvák Duran Duran.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments