Zpěvák Amco vydává album Vítej doma s extra hosty

Mladý talentovaný zpěvák Amco vydává své druhé album Vítej doma. Na desce fanoušci najdou 11 skladeb, mezi které patří už vydané singly Když jsem tě viděl, Originál a V hlavě mám brouky, které si na YouTube připsaly přes 1 740 000 zhlédnutí a na Tik Toku k nim vzniklo přes neuvěřitelných 80 000 videí od fanoušků. Na albu hostuje například Celeste Buckingham a Natalie Bagárová.

Nejúspěšnější český song na Tik Toku v letošním roce.

Již zmíněný Singl V hlavě mám brouky rozpoutal neuvěřitelnou vlnu zájmu na aplikaci Tik Tok, kde na něj vzniklo přes 60 000 videí od fanoušků. V samotném klipu k písni pak někteří z nich účinkovali.

Fanoušci se mohou těšit na křest alba, který proběhne 8. srpna na Pražském výstavišti a pokud to situace dovolí, tak i na podzimní turné.

„Deska je poměrně hodně pozitivní, přesto, že vznikala v době, kdy byla karanténa. Je to tím, že i já jsem poměrně hodně veselý a extrovertní člověk. V desce se nesnažím přizpůsobit nejnovějším hudebním trendům, je to takové, jaké jsem chtěl já, nemám žádnou masku. Vítej doma znamená nalézt sám sebe, být v něčem doma a také návrat k správné cestě,“ říká zpěvák.

Amco si texty ke svým písním píše převážně sám, s albem mu textově pomohli Fosco Alma, Celeste Buckingham, Natalie Bagárová, Fylyp, Whtevr. Hudebně Fosco Alma, Pacific, Young Taylor, Lewo, Zatan.

Amco
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments