Zpěvačka VERONY Veronika Stýblová je těhotná!

Je to už nějaký ten pátek, co Veronika Stýblová Veronika vystřídala ve popové skupině Markétu Jakšlovou. Stalo se tak po jejím účinkování v soutěži Superstar , kde účinkovala v roce 2013. A právě v této době se ji splnil snad až neskutečný sen. S manželem Janem přišla do jiného stavu. Sama Veronika přiznala, že díky zdravotním komplikacím si tuto skutečnost nepřipouštěla a pomalu se začala smiřovat s tímto osudem.

„Mnoho z Vás možná zaznamenalo to, že jsem na začátku roku podstoupila operaci. Připadala jsem si vždy jako mladá a silná žena, kterou nemůže potkat nic, co by ji mohlo jakkoliv psychicky nebo fyzicky oslabit, ale stalo se. Stála jsem na hranici před rakovinou děložního čípku a byla smířená s tím, že nikdy nebudu maminka, nikdy neucítím kopnutí svého děťátka v bříšku a nikdy nezažiju ty další překrásné věci s mateřstvím spojené,“ napsala zpěvačka na sítích.

„Operace se podařila a já se rozhodla, že je na čase vzít svůj život za jiný a správný konec. Děkuji tomu nahoře, že nade mnou nezlomil hůl a také svému manželovi, který stál vždy při mně. Už teď Tě milujeme srdíčko naše,“ dodala ke snímku šťastného páru v objetí.

Veronika Stýblová
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments