Zpěvačka LP vydává novou píseň a videoklip

Světově proslulá americká zpěvačka a skladatelka s italskými kořeny Laura Pergolizzia, známější jako LP vydala nový singl „The One That You Love”. Pomáhali ji dlouholetí kamarádi Mike Del Rio (spoluautor a producent) a Nate Campany (spoluautor), kteří se podíleli i na úspěšné skladbě „Lost On You”, který obsadil první příčky řady hitparád a má už více jak miliardu shlédnutí.

Novinku napsali a nahráli v mexickém San José del Cabo a kombinuje zpěvaččin hlas s výrazným rytmem, současným zvukem, romancí a silnou vnitřní atmosférou.

„Na svém novém singlu ‘The One That You Love’ jsem propojila všechny žánry, které miluji. A jako vždy jsem nechala vše divoce a bez zábran zaznít. Melodii jsem složila tak rychle a snadno, jako kdyby již někde před tím existovala. Všechny mé oblíbené písně vznikly podobným způsobem jako tato.”

Singl je nyní k dostání na všech hlavních digitálních platformách včetně videoklipu, který režíroval Darren Craig.

„Při jeho natáčení jsme chtěli především vyvolat náladu a atmosféru samotné písně. Mířím pomalu k městu na koni, ale jen já vím, kam jdu. Ale chci, abyste tam směřovali se mnou.” řekla na adresu klipu zpěvačka LP.

Laura Pergolizzia
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments