Zpěvačka Kateřina Marie Tichá připravila akustickou verzi skladby "Kolemjdoucí"

Před měsícem zpěvačka Kateřina Marie Tichá představila veřejnosti své debutové album "Sami". Album se setkalo s příznivými ohlasy a skladby Sami a Zničená zem se staly úvodními singly. K oběma skladbám byly natočeny videoklipy s a světe div se, rovněž se líbily. Nyní zpěvačka představila akustickou verzi písně Kolemjdoucí a oznámila, že svoji desku Sami přehraje pro své posluchače v rámci živého streamovaného koncertu v neděli 13. prosince.

„Vždycky mě fascinovala ta chvíle, ve které se rozhoduje, jestli s někým napíšete společný příběh, nebo zůstanete pouhými kolemjdoucími. Může to být jeden pohled, jedna věta, jedno rozhodnutí zabočit do jiné ulice než obvykle... "Kolemjdoucí" je o dvou lidech, kteří se právě do tohohle okamžiku chtějí vrátit a změnit ho. Nepotkat se a zůstat jenom kolemjdoucím,” vysvětluje zpěvačka námět písně Kolemjdoucí.

V komorní prezentaci písně Kolemjdoucí Kateřinu Marii Tichou za klavírem doprovází producent jejího alba Ondřej ODD Turták. Díky této verzi ještě více vynikne naléhavost textů a interpretační síla zpěvačky. Za kameru se během natáčení postavil mladý režisér Jan Strach.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments