Zpěvačka Elly vydává singl Flower o lásce a strachu z ublížení

Zpěvačka Elly, civilním jménem Eliška Tunková, vydává píseň "Flower" v angličtině, když si hudbu i text napsala sama. Zvukově se pak na skladbě podíleli producenti Jaro Sound a Filip Vlček.

„Hlavním tématem písničky Flower je to, že většina lidí si žije ve své vlastní bublině, kterou si kolem sebe vytvořila, a má strach do ní kohokoliv pustit. I když třeba hluboko uvnitř tito lidé touží po lásce nebo po přátelství, mají strach, že jim bude ublíženo, a tak zůstávají samotní a uzavření,“ řekla Elly ke skladbě a jejímu textu. Videoklip si vzal na starost dnes už slavný režisér Jan Strach. Je ztvárněn metaforou jejího čistého vnímání světa, které si chrání před všemi negativními vlivy z venku. I když se před nimi ubrání, má to své následky, které ovlivní její život. Závěrečná scéna, kdy stojí Elly uprostřed vyhořelého lesa, symbolizuje nový začátek. Vedlejší roli ztvárnil Tomáš Martinka, osobnost známá ze světových mužských soutěží krásy. Natáčelo se v areálu Průhonického parku.

Současně se singlem Flower vydává Elly svůj hudební projekt live sessions, které nahrávala ze zkušebny. Elly je studentkou Konzervatoře Jaroslava Ježka, kde se seznámila s producentem Filipem Vlčkem.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments