Zpěvačka Azealia Banks zveřejnila video, kde vaří mrtvolu vlastní kočky

Americká hip-hopová princezna Azealie Banks umí šokovat svět. Už v roce 2016 zveřejnila video, kde uklízí místnost od krve a peří. K tomu napsala, že praktikovala brujeríu, což je španělské označení pro magii a čarodějnictví. Na sociálních sítích také občas zveřejňuje fotky sama sebe, které hraničí s pornografií.

Patrně ve snaze na sebe upozornit, nebo být vtipná, těžko říct, co vedlo zpěvačku ke kroku, který učinila nyní. Ve snaze vystavit si kosti své oblíbené kočky, vykopala její mrtvolu a hodila ji do vařící vody a přitom vše natáčela na video. To sice ze sociálních sítí zanedlouho smazala, ale video už si žilo vlastním životem.

„Lucifer 2009-2020. Má drahá kočička. Díky ti za všechno. Legenda. Ikona. Navždy vděčný společník,“ napsala na sociální sítě Azaelia Banks. Ve videu je vidět, jak vykopává mrtvolu svého kocoura z hlíny, aby ho následně hodila do hrnce s horkou vodou.

Video na sebe rychle upoutalo pozornost a šokovaní fanoušci zpěvačky ho šířili po internetu i poté, co zpěvačka původní video smazala. Později ale nahrála na svůj Instagram fotku se zátiším s různými předměty. Jedním z nich je i lebka malého zvířete, pravděpodobně kocoura, kterého předtím vařila.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments