Známe tři výherce soutěže

Známe tři výherce za komentáře v hlasování "Klip týdne" na Muzika.cz.

V prosinci má náš portál, jehož jste nedílnou součástí, první narozeniny a my je hodláme oslavit, ať si hygienici a političtí narcisové říkají co chtějí a zakazují třeba i dýchat. Jak jsme avízovali a pravidelně opakujeme, každý týden se v naší rubrice objeví nějaká domácí či zahraniční skladba napříč hudebním spektrem a vždy nás zajímá, co vy na to? Líbí nebo nelíbí a když přidáte svůj názor, komentář nebo i recenzi, máte šanci na výhru.

A pozor - nemyslete si, že to sledujeme jen my - ale sami interpreti, producenti a autoři. Například paní/slečna Blanka má u nás za komentář podepsanou desku zpěvákem Jaromírem Hnilicou z projektu YARRA, ale bohužel i přes snahu tuto dámu kontaktovat nemáme zatím zpětnou vazbu a tudíž nevíme, kam poslat CD.

To se netýká dalšího výherce Tomáše Roučky, na kterého čeká podepsané album skupiny Lautr nejen za komentář, ale rovnou za objednávku na festival, která pobavila nás i kapelu. Jeho adresu máme a posíláme.

No a pak je tady paní/slečna Jiřina v komentáři u Honzy Jareše, jehož CD rovněž rádi zašleme, ale zatím nevíme kam. Ono je totiž podstatné sledovat tuto rubriku, my se ke komentáři ozveme a rádi vám vaši výhru zašleme. A protože dostáváme čím dál více dárku z "merche" jednotlivých kapel a interpretů, věříme, že vás bude více a více, které Muzika.cz odmění.

Pokračujte dál v hlasování, vyhrávejte, kontaktujte nás na info@muzika.cz a pojďte s námi tvořit muziku, která je v současnosti přiskřípnutá, jako prsty klavíristy pod víkem kláves. Výhercům blahopřejeme a těšíme se na další spolupráci a vaše příspěvky a komentáře!

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments