Zemřel „průkopník popu“, taneční hudby a DJ Ari Gold

Ve věku 47 lete zemřela, po dlouhém boji s leukémií, DJ's ikona Ari Gold z New Yorku. Gold také vystupoval pod jmény Sir Ari a GoldNation, zpíval s Dianou Ross a Cyndi Lauper, spolupracoval s Boy Georgem, a nebo s Chaka Khan. Jak uvádí Rolling Stone, jeho hudební video "Wave Of You" z roku 2004 bylo prvním videem od gay umělce LGBTQIA +, který měl světovou premiéru v síti Viacom's Logo.

Laverne Cox, aktivistka LGBTQIA + a hvězda Orange Is The New Black, řekla: „Za posledních 25 let přišlo a odešlo z mého života tolik lidí, ale tys byl konstantní,“ napsala na Instagramu.

„Jak jsem rostla a vyvíjela se, vyvíjel ses také se mnou. Duchovní cesta, na které jsme oba byli, dala jasně najevo, proč jsme v životě toho druhého zůstali tak dlouho. Jsem tak naprosto zdrcena, že jste se dnes posunul dál.“

RuPaul napsal vedle fotografie zesnulého hudebníka: „Dokud se znovu nesetkáme, drahý příteli. Láska navždy, Ru.“

Gold vydal za svého života sedm sólových alb - 2001 "Ari Gold", 2004 "Space Under Sun", 2005 "The Remixes", 2007 "Transport Systems", 2011 "Between The Spirit & The Flesh", 2013 "Play My F**kn Remix" a "Soundtrack To Freedom" z roku 2015.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments