Zemřel Phil Spector, hudební producent Beatles, odsouzený za vraždu!

Podle TMZ se Spector nakazil koronaviry před čtyřmi týdny a byl převezen do nemocnice, ale vzpamatoval se natolik, aby mohl být poslán zpět do vězení. Vzápětí však onemocněl znovu a byl převezen zpět do nemocnice, když měl potíže s dýcháním, ale 16. ledna zemřel ve věku 81 let. Jeho smrt byla potvrzena kalifornským ministerstvem oprav a rehabilitace (CDCR).

„Vězeň z kalifornského zdravotnického zařízení Phillip Spector byl prohlášen za zemřelého přirozenou smrtí v 18:35 v sobotu 16. ledna 2021 v externí nemocnici,“ uvedl web CDCR.

Známý hudební producent si odpykával 19 let doživotí za vraždu Lany Clarksonové. Spector je často uváděn jako jedna z nejvlivnějších osobností populární hudby, zčásti pro svou tvorbu techniky Wall of Sound. Spolupracoval v šedesátých letech s řadou významných hudebníků. V roce 1969 produkovat album The Beatles "Let It Be" a pokračoval v práci na sólových albech Johna Lennona a George Harrisona, stejně jako nahrávky s Leonardem Cohenem, The Ramones nebo Yoko Ono.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments