Zemřel jediný vnuk Elvise Presleyho

Ve 27 letech zemřel Benjamin Keough, jediný vnuk legendárního rock’n’rollového zpěváka Elvise Presleyho. Informovala o tom jeho matka Lisa Marie Presleyová. Okolnosti úmrtí jsou nejasné, píše server BBC. Kancelář koronera v okrese Los Angeles pouze uvedla, že vyšetřuje úmrtí osoby se stejným jménem a věkem, další informace však neposkytla.

Bulvární web TMZ s odvoláním na nejmenované příslušníky policie napsal, že Keough spáchal sebevraždu, podle Reuters však tyto informace nejsou nezávisle ověřené.

Lisa Marie je jediným potomkem Presleyho, její matkou byla herečka Priscilla Presleyová. Benjamin byl mladším ze dvou dětí, která měla Lisa Marie se svým prvním manželem, hudebníkem Danny Keoughem, než se v roce 1994 rozvedli. Dalším dítětem z tohoto manželství je herečka Riley, které je 31 let.

Lisa Marie má také dvě další dcery, dvojčata, se svým čtvrtým manželem Michaelem Lockwoodem. Toho si vzala v roce 2006 po krátkých sňatcích s popovou ikonou Michaelem Jacksonem a hercem Nicolasem Cagem.

Benjamin Keough - Elvis Presley