YARRA - Nevěra

KLIP Týdne - hlasuj s námi!

A máme tady další týden s hlasováním a nově nasazujeme skladbu Nevěra projektu, o kterém jsme si psali a který se jmenuje YARRA. V jednom případě jde o řeku v Austrálii, dlouhou 242 km a v jiném případě jde o přezdívku zpěváka Argemy Jaromíra Hnilici v sólovém projektu. V historii našich článků najdete více, stejně jako na jeho stránkách. Aktuálně nám došel do redakce klip ke skladbě, která se nachází na loni vydané desce "YÁ" a my jej nasazujeme k poslechu a rozhodně i ke komentářům.

Autorem hudby je sám zpěvák, kterého textem obdařil Marek Holešovský. Produkce se ujal Daniel Škrášek. V klipu, který vznikal ve WhiteChicken Studiu ve spolupráci s Jarmoproduction učinkují také "3 andílci" Štěpánka Jasenská, Denisa Šugárová a Ela Dotlačilová. Tak tedy mrněte, poslouchejte a komentujte.

Hlasování tohoto klipu bylo ukončeno.

Hlasujete pro nový klip týdne: OneRepublic - RUN

Výsledek hlasování: Líbí (94% Hlasů) Nelíbí (6% Hlasů)

Vstoupit do diskuze (komentovat).

Zasílání
Upozornění na
guest
2 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíc hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Marie Svo
Marie Svo
16. 2. 2021 21:37

Krásné ženy a pražské kulisy ano, ostatní spíš ne. Píseň samotná (ne v podobě klipu) je už nějakou dobu na youtube po boku několika písní z YÁ, k nimž byly vypnuty komentáře (k písni Inža se ale ještě neblíží). P.S. V úvodním textu se podařilo žertovně upravit jméno videoproducentů.

Marie Svo
Marie Svo
17. 2. 2021 12:46
Reply to  Marie Svo

Díky za opravu!