WITCH HAMMER - Už mě táhnou

KLIP Týdne - hlasuj s námi!

Metalová injekce z Jablunkova slaví 20 let a je třeba si přiznat, že za tu dobu prošla jednak personálními změnami ale také hudebně se posunuli kupředu, zpátky ni krok. Asi nejdůležitějším faktem je, že i u této kapely jako u jiných odezněla módní vlna zpěvu v angličtině a kluci se uchýlili k češtině. Na oslavu výročí si pro své fanoušky přichystali unikátní set toho nejlepšího z jejich tvorby. Vydali kompletní hudební tvorbu od prvních demo nahrávek, všechna řadová alba, singly a jako bonus i nový song, speciálně pořízený k tomuto účelu. V nádherně graficky vyvedeném multimediálním MENU, pak dále naleznete všechny oficiální videoklipy a bohatou fotogalerii z celé 20-ti leté historie kapely. To vše ve formě praktického USB disku, který tvoří pomyslné srdce celého boxu.

Jako poděkování všem fanouškům, jsou v boxu umístěny také exkluzivní dárkové předměty, ve formě trsátka a placky WITCH HAMMER, včetně 28-stránkového bookletu. Speciální limitovaný box WITCH HAMMER - 20 LET KOMPLET je pro Vás připraven k prodeji na všech obvyklých kontaktech.

Nyní je na vás, jak okomentujete nahrávku v rubrice klip týdne a vězte, že někomu za komentář přistane tento super box doma! Komentujte a vyhrávejte s Muzika.cz a kapelou Witch Hammer.

Hlasování tohoto klipu bylo ukončeno.

Hlasujete pro nový klip týdne: OneRepublic - RUN

Výsledek hlasování: Líbí (93% Hlasů) Nelíbí (8% Hlasů)

Zasílání
Upozornění na
guest
6 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Nejvíc hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Aleš
Aleš
9. 12. 2020 17:33

WH je super kapela a vždy to na koncertech rozbalí.
Pamatuji si je ve třech a jeste ve 4 a to byl mazec a show.Kluci konečne začali s češtinou,i když to z Goralie nemaji lehkè.Ale hraje jim to skvělè a kladivo tepe.. Palec nahoru a těším se na živáky a nové pecky.Aleš

Beata
Beata
8. 12. 2020 14:06

Super povedené

Petersongrind
Petersongrind
8. 12. 2020 13:33

Parádní klípek,supr muzika..........je to prostě těžkotonážní bigbít alá rock´n´roll!!!Držím klukům pěsti do dalších let..ať to sviští jako na letišti!!!!!!!!
Tohle kouzelný kladivo musí tepat dál a roztrhat nám naše slechy......:)

Naposledy upraveno 10 měsíců ago uživatelem Petersongrind
Lojza
Lojza
8. 12. 2020 7:22

Dle mého názoru nejlepší rock"n"roll v ČR

Marcel
Marcel
7. 12. 2020 21:15

Hammeři to dávali v anglickém jazyce, hodně dobře, viz Dirty Rock & Roll, (myslím, že to byla dokonce první věc, která se hrála v rádiu), ale české texty, posunuly kapelu, na další level. Za vše mluví, i tento vydařený klip.
Jen tak dál a houšť 🤘🤘🤘

Martina Przeczková
Martina Przeczková
7. 12. 2020 21:11

Už mě taaahnou děcka do ložnice. Ale já musím doposlouchat 😁