Witch Hammer opouští bubeník Mišun

Příznivci kapely Witch Hammer dostávají opět pořádně do těla. Už je to pár let, co řady opustil kytarista Olin a kapela se tak stala tříčlenným rockovým kladivem. Další změna, a to zásadní přišla s tím, když začali zpívat česky. Zvláště jste-li z Jablunkova a okolí, tak to máte vždy těžší...

Poslední šok je starý pár dní, muzika vám ho přináší jako první. Sice se o tom šuškalo už nějakou dobu, ale nyní ta zpráva přišla oficiálně:

„Máme pro Vás jednu nemilou zprávu a sice, že řady kapely po společně strávených 20-ti letech, opouští náš bicman Robert“ přišlo vyjádření kapely. „Takový už je život… a je třeba brát věci takové, jaké jsou. Chceme Robertovi moc poděkovat za všechno co pro WITCH HAMMER za ty roky udělal a kam jsme společně kapelu dokázali dokopat! Díky moc chlape!

Přejeme ti v další životní etapě jen to nejlepší! Hodně sil a chuti překonávat překážky, co ti život do cesty postaví“ napsali i na sitě, aby poděkovali Robertovi za dosavadní roky. Kam se budou ubírat kroky skvělého bubeníka, malého vzrůstem ale obrovského výkonem, zatím nevíme, ale jakmile se dozvíme, nebojte se, že u toho nebudete.

Vyřešena je i náhrada, aby metalové kladivo udeřilo opět jak má.

„Otvíráme tedy novou etapu a oficiálně ohlašujeme, že novým motorem, který bude pohánět mašinu WITCH HAMMER z bubenické židle je David Janáček (ex-BAD JOKER´S CREAM)! Dejve vítej ve WITCH HAMMER !!!“ shodli se jednohlasně už jen původní dva členové Petr Caputa a Jan Šotkovský.

WITCH HAMMER
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments