Vznikne další hudební dokument a rovnou seriál o Paulu McCartneym

Za tímto hudebně filmovým počinem stojí jeden z nejvýraznějších hudebních producentů posledních desetiletí Rick Rubin. Podle serveru Deadline, bude zatím bezejmenný seriál mít šest dílů. Paul McCartney a Rick Rubin se v něm vydají na cestu jeho šedesátiletou hudební kariérou.

Server Deadline dodal, že pro seriál vydají Abbey Road Studios v Londýně poprvé originální nahrávky Beatles, které budou podrobeny společné analýze McCartneyho a Rubina. Producent popíše písně a události, které dovedly McCartneyho až do současného stavu. Řeč bude o první kytaře i skladbě McCartneyho, o nezapomenutelných letech spolupráce s Johnem Lennonem, Ringem Starrem a Georgem Harrisonem a o intenzivní sólové kariéře.

Fanoušci The Beatles tak určitě jásají, protože jak jsme vás už informovali, připravena je i odložená premiéra filmu The Beatles: Get Back režiséra Petera Jacksona, v němž budou použity dosud nepublikované písně i filmové záznamy včetně posledního koncertu skupiny na střeše společnosti Apple Records.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments