Vzniká šestidílný seriál o punkové legendě Sex Pistols

Punková legenda a neřízené hudební střely SEX PISTOLS v sedmdesátých letech rozčeřili stojaté vody punku a zanechali nesmazatelnou stopu v historii hudby. Punk v jejich hudbě, ale i v životním stylu, nenechal nikoho na pochybách, že tato kapela spustila svou hudební revoluci. Jejich hit "God Save the Queen" odmítla hrát nejen konzervativní BBC, ale téměř všechna rádia a podobný osud měla i dnes už legendární skladba "Anarchy In The U.K".

A právě o těchto mladých chlapcích a nedlouhém trvání činnosti kapely, nyní bude natáčet režisér Danny Boyle seriál s názvem "Pistol". Kytaristu Steva Jonese bude hrát Toby Wallace, Johna Lydona hraje Anson Boon a Louis Partridge ztělesní Sida Viciouse. Dále si zahrají Jacob Slater bubeníka Paula Cooka, Fabien Frankel basáka Glena Matlocka, další role se pak zhostí Dylan Llewellyn jako Wally Nightingale, Sydney Chandlerco by Chrissie Hynde a Emma Appleton bude Nancy Spungen.

„Představte si, že vrazíte do světa seriálů Koruna a Panství Downton se svými kámoši a křičíte své písničky a svůj vztek na všechno, co představuje. To je moment, kdy se britská společnost a kultura změnila navždy. Byla to exploze britské pouliční kultury, kde obyčejní mladí měli své pódium a dali prostor svému hněvu a své módě.“ Popsal svůj pocit ze seriálu Danny Boyle. Ten se jako režisér podepsal pod díla jako Trainspotting, Milionář z chatrče nebo příběh Steva Jobse a dílo si také sám bude produkovat.

Danny Boyle, který se zapsal do dějin jako režisér Trainspottingu, Milionáře z chatrče nebo příběhu Steva Jobse, bude šestidílnou minisérii Pistol režírovat i produkovat.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments