Vyhrajte CD a tričko zpěváka JENa

Zpěvák a skladatel Jan Nedvěd, známý pod uměleckým jménem JEN, nezahálí a svým fanouškům dlouhodobě ve velmi častých intervalech servíruje nové songy a videoklipy. Nyní vydává své debutového album "Silnější" pojmenované po stejnojmenném singlu, jehož stěžejním poselstvím je boj proti šikaně.„Tenhle název jsem zvolil proto, že vidím okolo sebe spousty lidí, kteří bojují s nedůvěrou okolí, nebo i svou vlastní. Chtěl bych jim svojí hudbou znovu a znovu připomínat, že se s tím musí poprat, vydržet, zkusit znovu, prostě to nikdy nevzdát. Pak budou silnější a podaří se jim splnit si svoje sny,“ říká zpěvák JEN.

Album Silnější obsahuje 10 songů a 3 speciální bonusy. Fanoušci na něm najdou všechny JENovy singly. Chybět nebude ani jeden song v angličtině, který v minulosti vydal ještě pod svým civilním jménem. „Je to souhrn mojí tvorby pod jménem JEN, obsahuje všechno, čemu jsem věnoval svůj čas a energii během posledního dva a půl roku. Dává smysl si to období připomenout a "zabalit" ho, nijak se s ním neloučit, ale dát mu formu třeba i proto, že nové písničky budou stylově ještě rozmanitější než doposud. Moje další tvorba se tedy nutně nebude držet ničeho, co jsem zatím vydával a psal, snad jedině češtiny, protože hudbu tvořím pro českého posluchače,“ popisuje JEN.

Album se točilo především v Rooftop studios u Ondřeje Žatkuliaka, který je producentem většiny JENových písniček. Dva z bonusů JEN nahrál s Petrem Kalábem v jeho Beloud studiu.

Album Silnější lze zakoupit výhradně na https://shop.jenmusic.cz/

Soutěžní otázka:
Kdo ztvárnil ústřední postavy v klipu Silnější?

  1. Vojtěch Dyk a Ewa Farná
  2. Anna Čtvrtníčková a Michal Pazderka
  3. Eva Burešová a David Gránský

Své odpovědi a kontakt pište na info@muzika.cz do 9.dubna 2021!

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments