Vyhlášení hudebních cen Vinyla s koncerty na streamu

Letošní jubilejní ceremoniál desátého ročníku cen Vinyla 24. února proběhne v pražské Lucerně Music Baru a doprovodí je živé streamované koncerty. Na nich vystoupí 58G, Amelie Siba a Black Tar Jesus Tomáše Kopáčka. Poprvé se bude předávat ocenění pro mladé publicisty Cena Jany "Apačky" Grygarové. O vizuální stránku letošní ceny se postarala Viktorie Langer a moderátorem večera bude Saša Michailidis. Jak informoval ČTK Zdeněk Neusar z pořadatelského týmu, on-line přenos se uskuteční na facebooku Vinyly a ve spolupráci s internetovou televizí Mall.tv jako součást série #kulturažije.

„Dáváme prostor nominovaným, kteří v důsledku vládních opatření neměli mnoho příležitostí předvést své desky posluchačům živě,“ uvedl za organizátory cen Vinyla Pavel Uretšlégr k živým koncertům.

Akce začne křtem výročního vinylu. Limitovaná stokusová série LP desky obsahuje po jedné skladbě od všech nominovaných, shrnuje podstatné počiny tuzemské scény a zároveň slouží jako ocenění pro vítěze ve všech kategoriích. Její vizuál letos vytvořila finalistka Ceny Jindřicha Chalupeckého 2017 Viktorie Langer. Více informací se nachází na www.vinyla.cz.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments