Vychází dvojalbum Ewy Farne Singles & Specials se svými největšími hity

Na přání fanoušků vychází dvojalbum Ewy Farne, které komplexně mapuje dosavadní úspěšnou kariéru zpěvačky, která začala v jejích 12 letech.

„Fanoušci si na koncertech stýskali, že už jedny z prvních desek nejsou k dostání a jsou vyprodány. A tak jsme udělali výběr toho hudebně nejstěžejnějšího pro mojí karieru a sestavili tuhle "Singles & Specials" desku. Příznivcům tak může zkrátit čekání na nejnovější řádovou, kterou chystám a zároveň dát důvod zavzpomínat na všechny ty chvíle při kterých jim mé písničky dělaly společnost,“ uvedla k desce Ewa Farna.

První deska obsahuje hity od "Měls mě vůbec rád", "Vánoce na míru" až po duet s Davidem Stypkou "Dobré ráno milá". Na druhém CD fanoušci najdou záznam z mimořádných živých vystoupení i spolupráce s výjimečnými hosty. Best Of Singles & Specials vyšlo v pátek 4. prosince nejen fyzicky, ale také na streamovacích službách.

„Pro mě je to poohlédnutí za 14 lety zpívání a natáčení a pocitově, jak bych to jen popsala, asi jako bych si otevřela svůj deníček. Když jsem nazpívala první singl "Měls mě vůbec rád" bylo mi 12. Dnes mám vlastní rodinu, je mi 27 a vydávám v podstatě Best Ofku... Je to krásný pocit. Tak třeba Vám taky udělá radost,“ dodala „švarna“ Ewa Farna.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments