Voxel se svou ženou se "našli" v novém videoklipu

Písničkář Voxel vydal nedávno první oficiální duet se svou ženou Marií. Nyní mu dal i obrazovou podobu zkrátka skladbu složil, scénář napsal a klip vyprodukoval sám Voxel. V klipu Voxel & eM. - My dva jsme se našli hraje několik spřátelených párů a dvojic, mj. Pokáč a jeho žena, Kuba Ryba s manželkou, Franta a Karel z Čechomoru a další.

Singl My 2 jsme se našli je předzvěst čtvrté desky.

„Vznikl za "korony", kdy jsme spolu byli prakticky nepřetržitě, až jsme si začali trochu lézt na nervy,“ vysvětluje pro Muzika.cz Voxel a doplňuje:

„V klipu se objevuje několik různých párů a dvojic, které se různě provokují a dělají si naschvály. Máme škodolibou radost, že jsme mohli v našich situacích vidět i naše kamarády! Mezi jinými jsou to Pokáč se svou ženou, Kuba Ryba (Rybičky 48) s manželkou, Michal Horák se svou kytarou, Jindra Polák (Jelen) s manželkou a dcerou a Karel a Franta z Čechomoru.“

O režii, stejně jako o střih, kameru, postprodukci se postaral Ondřej Soukup, tvůrce klipů mj. Rybiček 48, Marka Ztraceného a Pekaře.

„Použili jsme netradiční formát 1:1 neboli čtvercové video, které se v rámci českých videoklipů používá velmi zřídka. Upřímně, rozhodli jsme se tak, protože by se nám na jiný formát nevlezlo barevné plátno, všude ale budeme radši říkat, že jde o umělecký záměr. 🙂 “

Na podzim vyjede Voxel na společné turné s hudebním kolegou a kamarádem Michalem Horákem.

Voxel & eM. - My 2 jsme se našli
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments