VOLEJTE HALLELUJAH! Koncertování bude!

Čekání na živé koncerty bylo dost a tak je nejvyšší čas vyrazit pod pódium. Letní parket Výrava už je připravený otevřít svoje brány a 3.7.2021 vám od 13:00 nabídne koktejl, plný rozličných metalových příchutí. A jaká sestava na Vás čeká?

Loňské události v kultuře ARAKAIN komentovali slovy „…a tak i ARAKAIN čeká a jen silní přežijí…“. Koncert ve Výravě bude důkazem, že legendární ARAKAIN je stále nejsilnější. Oslava 35. výročí existence kapely a s ním spojené rozsáhlé MASSAKR tour zavedlo na Výravu i thrashery DEBUSTROL - těšte se srračinky! To, co koncem loňského „Znelo lesom“, zazní v létě v podání slovenských pohanů RAMCHAT i ve Východních Čechách. Nejen osvědčené hity, ale čest názvu chystaného alba "Věčnost živlů" přijedou demonstrovat živelní power metalisté RIMORTIS.

Z černočerné tmy se vynoří kultovní blackoši ROOT, kteří aktuálně začali pracovat na novém albu. Už v průběhu loňského roku melodici SEBASTIEN ukázali, že jim čeština sluší. Na důkaz toho SEBASTIEN přivezou i své aktuální album "Identity". Chlapi, řeklo se bez bab? Neřeklo, a proto téměř domácí symfonici WISHMASTERS s půvabnou Shirley u mikrofonu budou pověstnou růží mezi trním.

O informacích ohledně koncertu a epidemiologických nařízení budeme informovat. Prosíme o trpělivost! Areál bude otevřen na pravé poledne. Předprodej vstupenek byl zahájen, vstupenky můžete pořídit na Ticketstream nebo u obvyklých prodejců v kamenných obchodech.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments