Volby v USA skončily - slavné osobnosti oslavují

Podle všech zpráv se Joe Biden stal 46. prezidentem USA, ačkoli… volby letos dostávají v této zemi jednu facku za druhou. Řada slavných osobností se prezentovala obdivem převážně k demokratickému kandidátovi a po Bidenově triumfu zasypaly sociální sítě radostnými tweety a posty.

„Tohle je teď Party v USA!“ napsala na Twitter Miley Cyrus s odkazem na svůj hit "Party In The USA". Sdílela také video, ze kterého je patrné, že někteří lidé za zvuku této písně konečný verdikt skutečně oslavují.

Miley Cyrus - Party in the USA

Alicia Keys ve svém tweetu zmínila, že nemá daleko k slzám: „Buďme hlasití a silní. Nyní začíná skutečná práce! Velké gratulace Kamale Harris,“ ocenila novou viceprezidentku.

Zpěvák Adam Lambert byl stručnější: „Wooohoooo! Dokázali jsme to.“

Ještě horkou zprávu okomentovala i Lana Del Rey, která jak nově zvolenému prezidentovi, tak viceprezidentce zkrátka a jednoduše pogratulovala.

Z výsledku se raduje také Ariana Grande, která uvedla: „Pláču! Děkuji, bože,“ nezapomněla označit Joea Bidena i Kamalu Harris a připojit emotikony srdíček.

Ariana Grande - Bernie Sanders

Se svou trochou do mlýna přišla i Lady Gaga, která den před volbami zpívala na Bidenově mítinku v Pensylvánii. „Joe Bidene, Kamalo Harris a americký lide, právě jste dali světu jeden z nejkrásnějších aktů laskavosti a odvážné lidskosti, jaký jsem kdy viděla. Nic než lásku pro našeho nového velitele a první ženskou viceprezidentku zvolenou do Bílého domu!“

Joe Biden - Lady Gaga
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments