Vnuk Boba Dylana ve šlépějích svého dědy

Jméno Dylan je ve světě hudby značka nejvyšší kvality. A pokud to má tak má zůstat, bude se muset Pablo Dylan dost snažit. Vizáží se mu to už podařilo. Pablo vydal před několika dny minialbum s názvem Solitude, které se, jak jinak, věnuje koronaviru.

Čtyřiadvacetiletý Pablo Dylanjede skoro stejně jako děda ve spojitosti folku a rocku a jeho hudba je inspirována písněmi legendárního dědečka. V mládí Dylan junior hledal osobitý zvuk a experimentoval s různými hudebními styly. Několik let vydával různé hudební projekty a spolupracoval jako producent s Erykah Badu, A$AP Rockym či Brentem Faiyazem.

„Solitude vzniklo poté, co jsem se vrátil z turné. Jsou to i mé vzpomínky na to, jak svět fungoval dříve. Inspirovaly mě aktuální události a konec normality ve společnosti. A samozřejmě legendy ze světa blues,“ říká Pablo Dylan na adresu svého alba.

Solitude otevírá řadu tří minialb, která se zabývají současnými světovými událostmi, jakými jsou sociální nespravedlnost a zuřící pandemie.

„Tato alba jsou mou interpretací naší doby. První je úvahou o osamělosti a vzpomínkách na zašlé časy. Druhé se bude jmenovat Fortitude a bude vyprávět o obavách, síle, revoluci a také o tom, co se stane, když se vrátí obrazy z minulosti. Třetí ponese název Renaissance a bude o možném oživení společnosti, o oživení, které musí přijít,“ tvrdí vnuk slavného Boba Dylana.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments