Vilém Čok posunuje vydání nového alba "4 KRUHY"

Rockový divočák Vilém Čok, podobně jako mnoho jiných, byl donucen lehce pozměnit vydání svého nového alba s názvem 4 KRUHY, které plánoval na letošní jaro. Když pomineme aprílové počasí, které o jaru nic nevypovídá, pak se zdá být jeho krok logickým posunem.

„Z důvodu neustálého prodlužování restrikcí vůči kultuře jsem donucen naplánovat vydání alba 4 kruhy tak, abych měl zajištěnou maximální propagaci. Vydání tedy musí být v době, anebo těsně před ní, kdy bude umožněno pravidelně hrát alespoň menší veřejné koncerty a otevřou se obchody s hudebními nosiči.“ Uvádí Čok na svých stránkách a dodává:

„Bez této podpory je vydání každého nosiče vystaveno ekonomické sebevraždě, k čemuž musím jako producent samozřejmě přihlédnout. Až zákazy alespoň částečně povolí, 4 kruhy frčí do světa.“ Pro Muziku.cz pak potvrdil, že bude nás i ostatní média informovat, včetně informací na sociálních sítích. Vydání svého alba plánuje prozatím na 7. července a kdyby tento termín opět nevyšel, v konečné fázi se tak stane v náhradním termínu 7. září.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments