Víkendové koncerty

Hudební maraton bude probíhat i tento víkend. V pátek bude z brněnské Káznice, v rámci akce Káznice LIVE od 20:00 koncertovat svérázná zpěvačka Nikola Mucha, která ve své tvorbě kombinuje punk, rock, folk, někdy i s příměsí reggae. „Trošku se toho formátu děsím. Kamera je totiž neúprosnější než vrstva ožralých teenegarů, kteří mi pro samou lásku odpouští všechny moje pravidelný chyby. Takhle všichni z pohodlí svých domovů můžou vidět, jak jsem nemožná. Umožnila jsem dokonce veřejné komentáře, které se budou promítat za mnou. Jojo, měsíc a půl v karanténě a už nemám ani špetku hrdosti. Těším se,“ říká Nikola Mucha. V rámci speciálního vysílání #kulturažije na Mall.tv v sobotu zahraje oblíbená skupina Mňága a Žďorp, v neděli večer tu pak vystoupí i fenomenální zpěvák David Koller.

Zahálet nebude ani zpěvák Jen, který pro své fanoušky pravidelně virtuálně koncertuje již od začátku stavu nouze. Koncertovat bude tentokrát v neděli od 18.00 v rámci projektu Koncert pro 10 milionů, kde ve stejný večer vystoupí i operní zpěvačka Ester Pavlů. „Jsem rád, že jsem se stal součástí tohoto zajímavého projektu. Můžete se těšit na několik akustických písniček. Během karantény je intenzivně trénuju. Bude to zase něco jiného, než hraju při klasických koncertech," láká na koncert Jen. Pravidelné live streamy koncertů svým příznivcům dopřává i kapela Vypsaná fiXa, která to v neděli od 18.30 rozbalí v kompletní sestavě online z Pardubic. Hrát bude celou desku dle finálního výběru fanoušků.

Na své si přijdou i fanoušci elektronické muziky. Té bude v pátek dostatek na rádiu ExpresFM, kde v rámci nového pořadu Starmix Special DJs hrají přímo ve studiu. „Dalším hostem Starmixu bude už tenhle pátek dlouholetý DJ, producent a promotér Lukáš Hulan, který stojí za pražským labem „nightpunk“. Do studia dorazí v 21.00, aby vám pustil pár tracků ze svých začátků a něco k nim řekl. Po 22.00 si pak poslechnete i jeho současný zvuk v hodinovém kontinuálním mixu,“ říká k pátečnímu programu Radek „Groovyluvah“ Honc z ExpresFM.

Nikola Mucha
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments