Veselé Vánoce s Metallicou aneb vtip, který se trashové kapele asi líbit nebude

Nedávno jsme psali o tom, že Miley Cyrus tvoří cover album s hity skupiny Metallica. No a zdá se, že bude hůř... Blížící se vánoční svátky patrně oslovily jednoho fanouška k tomu, aby vánoční megahit Mariah Carey překopal v neskutečnou „metellici“.

Nový mix, který je čerstvě na Youtube, spojuje instrumentální verze slavnostního klipu "All I Want For Christmas Is You" právě od této zpěvačky s riffy a vokály Jamese Hetfielda z "For Whom The Bell Tolls" a to s působivou úrovní synchronicity. Nic tvrdšího asi od ní nelze slyšet, ačkoli pozor - nedávno odhalila, že pracovala na alternativním rockovém albu již v roce 1995, než byl projekt odložen .

„Bylo to zábavné. Udělala jsem alternativní album, v době, kdy jsem točila album "Daydream". Bylo to k smíchu, ale dostalo mě to několika temnými dny. Hrála jsem se stylem breezy-grunge, punk-light bílých zpěvaček, které byly v té době populární. Znáte ty lidi, kteří vypadali tak bezstarostně se svými pocity a svým obrazem. Mohli být naštvaní, rozzlobení a chaotičtí, se starými botami, zvrásněnými sklouznutími a neposlušným obočím, zatímco každý můj pohyb byl tak vypočítavý a upravený,“ řekla Carey.

No, patrně Metallica reagovat nebude, pač má dost starostí s novým albem, ale vy si to na Muzika.cz můžete poslechnout.

Metallica - Mariah Carey

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments