Vánoční koncert Michala Prokopa v prosinci v Divadle Archa

Pokud tomu okolnosti a plukovník Prymula dovolí, pak se fanoušci Michala prokopa a kapely Framus Five mohou těšit na vánoční dýchánek. Ten by se měl uskutečnit 22. prosince v Divadle Archa, tedy na místě, kde tato tradice vznikla. Koncert je plánován pro 500 diváků a v případě, že nebude možné koncert uskutečnit, bude vstupné všem vráceno, což potvrdil za organizátory David Gaydečka.

„Jako pořadatelé akce se učíme fungovat v neustále se měnících podmínkách. Pokud by zpěv zůstal zakázaný, koncert bychom museli přesunout. Předpokládáme, že se spíše jedná jen o nějaký experiment, který při porovnání se škodlivostí aquaparků, hobby marketů či veřejné dopravy s precizně připravenými koncerty pro sedící diváky, bude brzy ukončen,“ sdělil Gaydečka.

Michal Prokop v současnosti pracuje na novém albu a zúčastnil se natáčení televizního dokumentu Až si pro mě přijdou, který bude mít na ČT art premiéru 7. listopadu. Také připravuje vydání nové knížky Michal Prokop - Ztráty a návraty, kterou s ním napsal hudební publicista Michal Bystrov. Kniha mapuje hudebníkův osobní i umělecký život, nechybí komentáře Prokopových kolegů, diskografie, řada fotografií a dobových dokumentů.

„Pevně věřím, že se nebudu pro náš vánoční koncert muset učit recitovat Hamleta ani oprašovat instrumentálky od Shadows, se kterými jsem kdysi začínal, než jsem začal zpívat, neboť takový stav snad nemůže trvat déle než dva týdny. Těším se na setkání se všemi v prosinci v Arše,“ uvedl Prokop.

Michal Prokop
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments