Valentýnský dárek Vojty Dyka - nový song plný lásky

Na svátek zamilovaných zcela logicky a symbolicky vydal zpěvák Vojta Dyk videoklip k songu "You Don't Know Who I Am" z jeho alba D.Y.K. Účinkuje v něm společně se svou ženou, herečkou Tatianou Dykovou a tvůrčí tým doplnil druhý manželský pár - kameramanka Olga Špátová - Malířová a její muž Jan Malíř, který ač kameraman, ujal se i režie. Choreografii pak měl na svědomí tanečník Jan Kodet.

„Celý tenhle klip, jestli se tomu dá tak říkat, jestli to spíš není sousled obrazů, je hlavně o tom nejjemnějším a nejintimnějším citu. O lásce. Tak proto v něm hraje má žena. Ta píseň je i o ní a pro ni. A přemlouvat jsem ji tudíž, myslím, ani nemusel,“ říká ke klipu Vojtěch Dyk.

„Když jsem si vymyslel, že klip byl měl být více či méně taneční, tak jsem myslel hned i na Honzu Kodeta, kterého znám už velmi dlouho a nikdy se mi nepodařilo s ním pracovat. Asi proto, že nejsem tanečník. A jak je vidět v klipu, ani nikdy nebudu, ale musím říct, že prostě tančím velmi rád, protože je ta největší svoboda se vlnit v rytmu nějaké hudby. Takže to pak jsou dvě lásky v sobě,“ upřesnil zpěvák Vojtěch Dyk.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments