V rámci akce Praha Září zahraje kapela Lucie

První ročník společného programu pražských festivalů pod názvem Praha září započne 8. září na Výstavišti v Holešovicích a potrvá do 28. září, kdy bude zakončen megakoncertem skupiny Lucie u Křižíkovy fontány.

Festival nabídne hudbu, tanec, filmy ba i cirkusové představení. V podstatě jde o program festivalů, jako Febiofest, Letní Letná nebo Pražské jaro, které představí rakouského perkusistu Martina Grubingera. Podle Alice Titzové jsou vstupenky k dispozici v omezeném množství tisíc kusů.

Kromě skupiny Lucie vystoupí v samostatném koncertu Monkey Business na Slavnostním finále 26.9., den na to vystoupí The Tap Tap koncertem Zachraňte The Tap Tap a nakonec už zmíněnou Lucií.

„Tenhle rok nebyl pro muzikanty nic moc. Museli jsme zrušit živá vystoupení na velkých festivalech, a tak se dost těšíme na živé hraní u Křižíkovy fontány v rámci Praha Září, což je mimochodem nádherný technický unikát. Budeme hrát jak nové věci z desky EvoLucie, tak i staré písničky,“ uvedl pro ČTK zpěvák a bubeník David Koller.

Výstaviště v Holešovicích
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments