V Ostravě vznikla skupina Metal Factory

Když opouštěl kytarista Vašek Moch skupinu Salamandra, mnozí se ptali, co zatím je. Po čase se objevila projekt, nesoucí název Metal Factory, který se chce prezentovat skvělou metalovou muzikou na převážně amerických základech.

„Název projektu METAL FACTORY vychází z našich životů - všichni jsme vyrostli v Ostravě a mnohdy měli co dočinění s její průmyslovou výrobou. Ostrava vždy platila za ocelové srdce České republiky. A bez jakýchkoli pochybností nás spojuje vášeň k metalové muzice. Budeme pro Vás hrát metal v podobách, v jakých jej máme rádi a bude pro nás poctou, pokud se bude líbit také Vám. Trochu dále, než pouze v šuplíku máme celou řadu skladeb, a tak ohlašujeme práci na dalších nahrávkách a následně i debutové desce.“ Stojí v prohlášení kapely, ve které vévodí ženské pěvecké duo Pavlína Mochová a Zuzana Batková, které mají v zádech už zmíněného kytarového mága Vaška Mocha, bývalého kolegu ze Salamandry a basáka Jardu Pištu Sedláčka a za bicími řádí Marek Šánta.

„Je nám jasné, že zakládat hudební projekty není v dnešní době žádná legrace. Hudba je ale naše srdeční záležitost, takže si ji nenecháme znechutit ani nejistou půdou pod nohama. Vážíme si všech, kteří nám pomohli projekt rozpohybovat a jakýmkoli způsobem se podílejí na spolupráci s námi.“ Doplnili muzikanti své prohlášení a pro fanoušky si připravili první oficiální videoklip.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments