V Americe uspořádali koncert v bublinách

Svérázný nápad, jak uspořádat koncert i přes koronavirová opatření, vzešel z hlav členů americké skupiny The Flaming Lips. Uspořádali koncert, kde si každý návštěvník vlezl do velké nafukovací bubliny, ve které mohl tancovat a zpívat s kapelou. Všichni fanoušci tak dodrželi nařízené rozestupy.

Kapela si nechala bubliny vyrobit na míru. Fanoušky vyzvala, aby na koncert přišli dlouho před začátkem a stihli se každý vtěsnat do své bubliny. V té zpíval i samotný zpěvák. Jeho bublina nad všemi ostatními vyčnívala, během vystoupení ji totiž drželi fanoušci na svých bublinách. Koncert sklidil velký úspěch a podle frontmana Wayne Coyneho kapela už teď plánuje celé "bublinové" turné po spojených státech.

Rockoví hudebníci z Oklahomy přišli s nápadem zpívat v bublině už loni, ještě před nástupem koronaviru. Zpěvák tehdy řekl, že by chtěl zpívat ve velké plastové bublině, což by evokovalo prostředí vesmíru. „Zdá se to absurdní. To, co jsme zpočátku plánovali jako vtip, začíná být skutečné a vážné,“ řekl o koncertu pro hudební magazín Brooklyn Vegan zpěvák kapely. Zdroj: TN.cz.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments