Uriah Heep vydají vzpomínkový box „50 Years In Rock“ v říjnu

Legendární formace, která se nesmazatelně zapsala do světového vývoje rocku se rozhodla uctít svou kariéru mimořádným boxem, mapující tuto skvělou kapelu. Pod taktovkou Micka Boxe, jediného původního člena kapely, doplňují spolupráci Ken Hensley, Paul Newton a Lee Kerslake.

Krásně prezentovaná krabicová sada obsahuje 23 CD alb, včetně čtyř CD kompilovaných původními členy. Součástí sady je také LP „The Magician´s Birthday“, remastrované Andy Pearcem, dvěma uměleckými kartami od Rogera Deana a 64stránkovou knihou s raritami z osobních archívů skupiny.

„Tato sada mě naplňuje nesmírnou hrdostí a vede mě na hudební cestu, jakou jsem si nikdy nedokázal představit,“ řekl ke vzpomínkovému dílu Mick Box.

„Měli bychom být na sebe hrdí, byla to jízda na horské dráze a která za současného stavu nemá konce,“ dodal Box.

Ken Hensley pak řekl: „Sedím tady a je to úžasný návrat o 50 let zpátky, kdy jsme já, Mick, David, Gary a Lee opravdu věděli, že děláme něco velkého a úžasného. Je to perfektní pocta kapele, o kterou se krásně postarala BMG, a která toho tolik dokázala. A také jako díky Mickymu, který s klukama udržuje legendu na živu“.

Uriah Heep
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments