Tvůrci filmu "Framing Britney Spears" uvažují natočit druhý díl

Autoři letošního široce diskutovaného dokumentu "Framing Britney Spears" uvedli, že mají spoustu nepoužitého a nového materiálu, že by mohli pokračovat v dalším dokumentu o zpěvačce Britney Spears.

Film zkoumá ranou kariéru zpěvačky a problémy jejího duševního zdraví, stejně jako hnutí #FreeBritney, které má ukončit kontroverzní opatrovnictví jejího otce. Režisérka Samantha Stark a spisovatelka Liz Day v rozhovoru pro The Hollywood Reporter uvedly, že po tomto filmu zbývá spousta věcí, které se do finálního střihu filmu nehodí. Day řeklal, že „toho bylo tolik, co jsme museli nechat na podlaze střižny a v našich poznámkových blocích jen na čas“.

„Od té doby, co byl dokument vysílán, jsme získali spoustu informací, které nás zajímají a také nás zajímají další její story.“ Uvedla spisovatelka Day a režisérka Stark poté dodala:

„Myslím, že je toho mnohem víc, než se dozvědět o okolnostech nucené správy a o tom, jak opatrovnictví funguje a proč o lidech rozhodují jiní.“ Dále dodala, že bude velmi důležité sledovat soudní jednání, která se budou neustále odehrávat kolem jejího života.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments