Turné Céline Dion „Courage World Tour“ až v roce 2021

Evropská část tohoto turné, která byla původně naplánovaná na rok 2020, musela být kvůli současné situaci logicky přeložena. Pražský koncert se proto 21. května 2020 nemohl konat. Kanadská hvězda Céline Dion se do Evropy vrátí na jaře příštího roku. Koncert v pražské O2 areně se uskuteční v novém termínu 24. května 2021.

Courage World Tour nově odstartuje 19. března 2021 v Paříži ve Francii a do července 2021 navštíví celkem 32 měst po celé Evropě. Přeložené termíny koncertů severoamerické části turné na rok 2021 budou brzy oznámeny.

„Opravdu jsem doufala, že se vrátíme na pódium ještě letos, ale nic není důležitější než zdraví a bezpečnost nás všech. Celý svět si kvůli pandemii prochází tak těžkými časy. Mé srdce je se všemi, které zasáhla. Věřím, že se přes to všechno společně dostaneme a celý ten ztracený čas si vynahradíme. Naše koncerty mi moc chybí… Nemohu se dočkat, až si s vámi všemi znovu zazpívám. Dávejte na sebe pozor. Brzy se uvidíme!“ poslala zpěvačka pozdrav všem fanouškům.

Vstupenky zakoupené na původní termín koncertu zůstávají v platnosti i na nový termín 24. května 2021 a není potřeba je vyměňovat.

Céline Dion - Courage World Tour 2021