TROLLZ - 6ix9ine & Nicki Minaj

KLIP Týdne – hlasuj s námi!

Na začátku týdne jsme vás informovali o tom kterak se potížista Tekashi 6ix9ine hudebně spojil s prsaticí Nicki Minaj a společně vytvořil singl „Trollz“, o kterém se více dozvíte v našich pondělních novinkách. A považte, uběhlo 24 hodin a Tekashiho nejnovější skladba zaznamenala za prvních 24 hodin více než 46 milionů zhlédnutí na YouTube.

Duhovému rapperovi se podařilo překonat jeho vlastní rekord v této disciplíně a zároveň se zapsat do tabulky views v rámci rapového žánru na první místo. Pomohla mu k tomu i přítomnost Nicki Minaj, která navštívila dům, ve kterém aktuálně dokončuje 6ix9ine svůj výkon trestu se sledovacím náramkem na noze.

No a tak nás nenapadlo nic lepšího, než vám tuto skladbu nabídnout v KLUPU TÝDNE, kde si jej poslechnete a sami se vyjádříte, zda se vám líbí či ne, zda má hitové ambice a nebo to jde vcelku kolem vás.

Poslouchejte s námi, hlasujte, tipujte, váš názor je pro nás důležitější než varování ministra zdravotnictví, že poslechem této skladby riskujete vlastní zdraví. 😎

Tekashi 6ix9ine a Nicki Minaj
Nicky Minaj

Hlasování tohoto klipu bylo ukončeno.

Hlasujete pro nový klip týdne: David Stypka - Jericho

Výsledek hlasování: Líbí (88% Hlasů) Nelíbí (13% Hlasů)

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments