TRAKTOR / DYMYTRY - MONSTER MEETING

KLIP Týdne – hlasuj s námi!

Dymytry a Traktor společne o poslední červnovém víkendu rozjeli své, pandemií zastavené, turné s mega názvem Monster Meeting. Společné turné bylo evidentně plánované pro mnohatisícové davy, ale jeho současná podoba a velikost produkce bude krapet omezená díky nařízením, jaká jsou

Třikrát se tak večerní Plzní nesly oblíbené hity obou kapel z velkého pódia, které bylo v celé své šířce vyplněno LED obrazovkami, světly a efekty, jež chytlavě provázely celou tříhodinovou show s promyšlenou dramaturgií. Nešlo tedy o oddělené koncerty, jak jsme zvyklí z festivalů, ale o jednu kompaktní jízdu plnou energie napříč repertoárem obou interpretů.

„Je to jedna velká oslava rockový muziky, a to i přes to, co se v posledních týdnech a měsících kolem nás událo. Situace předurčovala, že pokud vůbec pojedeme, budeme muset dělat velké kompromisy a škrty, ale my vydrželi a nic z toho se nekoná, takže fanoušci obou kapel dostali, co jsme slíbili, a za to jsem opravdu rád. Vážím si každý minuty na jevišti a po prvních třech plzeňskejch koncertech vím, že tohle se nám povedlo a celý MM tour bude skvělý a výjimečný,“ popsal své pocity Jirka Urban ml. z Dymytry.

Všechny jarní termíny byly nahrazeny nejbližšími možnými přes léto a na podzim. Turné se tímto protáhne až do 7. listopadu, kde skončí v pražské hale snad už s mnoha tisícovkami fanoušků. Kapely se rozhodly odehrát cele turné bez rušení plánovaných míst a omezování show, i když to je logisticky náročné a většina koncertů bude vyprodána na kapacitách neodpovídajících produkci.

V našich novinkách jsme vás už před časem informovali o jejich společné písni Spolu se cítíme živi a dnes nasadíme do týdenního hlasování další společnou skladbu, která nese název celého turné. Tak dejte vědět, zda se vám líbí či nelíbí a klidně přidejte i svůj komentář. My se toho rozhodně nebojíme!

Dymytry - Traktor

Hlasování tohoto klipu bylo ukončeno.

Hlasujete pro nový klip týdne: David Stypka - Jericho

Výsledek hlasování: Líbí (91% Hlasů) Nelíbí (9% Hlasů)

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments