Tony Iommi prozatím odmítl spekulace o znovuobnovení projektu Heaven & Hell

Heaven & Hell byla hudební formace složená z bývalé sestavy skupiny Black Sabbath, kterou tvořili kytarista Tony Iommi, basák Geezer Butler, bubeník Vinny Appice a zpěvák Ronnie James Dio. Rozhodli se nevystupovat pod původním názvem, s ohledem na neúčast zpěváka Ozzyho na tomto projektu a jméno si zvolili podle prvního alba Heaven and Hell (1980) s Diem po odchodu Ozzyho.

Když v roce 2010 zemřela rocková ikona Ronie James Dio, uvažoval Iommi, zda pokračovat a na post zpěváka padlo jedno zásadní jméno - Rob Halford z Judas Priest. Nakonec se tak nestalo a projekt šel k ledu. Nedávno se do polemiky oživit projekt pustil Vinny Appice, který opět připomněl velikost hlasu Halforda. I když není jasné, zda to Iommi trvale vylučuje, ale i on se na toto téma nechal slyšet, že to patrně Rob Halford sám připomněl Vinnymu.

„Teď se to určitě nestane, ale píšu nové věci. Jak to bude a s kým zatím nevím. V tuto chvíli není nutno spěchat. Chci udělat nějaké album, ať už jde o riffy, zpěváka, filmy nebo cokoli jiného. V tuto chvíli jsem otevřený pro většinu věcí.“

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments