Tina Turner končí kariéru dokumentem

Kdo nezná Tinu Turner, jako by nebyl. Letos oslaví v listopadu 82 let a přestože už řadu let nevystupuje, rozhodla se oficiálně ukončit svou bohatou kariéru. Když si v roce 2013 vzala svého dlouholetého přítele, o 16 let mladšího Erwina Bacha, vzdala se amerického občanství a stala se občankou Švýcarska, kde dodnes žije.

Tina Turner se rozloučí s fanoušky dokumentem o jejím životě, který se na HBO GO objeví koncem března. V něm bude hovořit o své obtížné minulosti, nezapomene ani na nejtěžší téma, domácí násilí, které zažila od svého bývalého manžela Ike Turnera, se kterým byla paradoxně v roce 1991 uvedena do rock and rollové síně slávy.

„Měla jsem život plný násilí. Neexistuje žádný jiný způsob, jak vyprávět tento příběh. Je to opravdové a je to pravda. Musíte to přijmout,“ řekla o dokumentu, kde mluví o roce 1968, kdy spolykala víc prášků na spaní, než bylo popsáno v příbalovém letáku a mále přišla o život.

Dokument Tina má být poslední kapitolou příběhu zpěvačky o jejím životě. Objeví se na platformě HBO GO 27. března, v kinech a streamovacích službách bude k dispozici v létě. Režiséry jsou Dan Lindsay a T. J. Martin, producenty Simon Chinn a Jonathan Chinn.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments