The Kinks ohlašují živý koncert "Moneygoround"

Rocková legenda The Kinks ohlásili živák s názvem "The Moneygoround" u příležitosti 50. výročí jejich alba "Lola Versus Powerman And The Moneygoround, Part One". Stane se tak 29. ledna tamního času na YT kanálu kapely a uskuteční se poté, co kapela nedávno znovu vydala své album z roku 1970, které pro svůj dlouhý název se běžně popisuje jako „Lola Versus Powerman...“. Album vyjde v řadě formátů, včetně luxusního 10palcového dodávaného knižního balíčku, obsahujícího 60 stránek, 3XCD, 2x7" singly a čtyři barevné výtisky.

V rámci oslav tohoto výročí pracoval frontman Ray Davies s dramatikem Paulem Sirettem na nové 45minutové hře založené na tématech a textech samotné nahrávky, v níž hraje ústřední roli básník a herec Ben Norris.
„Moneygoround je show pro jednoho muže dokumentující postavu, která čelí náročným okolnostem při vytváření alba pod extrémním tlakem,“ uvedl Davies ve svém prohlášení.

„Tato hra, podobně jako psychodrama, sleduje vzestupy a pády postavy, když hraje události ve svém životě. Po pádu do emocionální a finanční „díry“ se postaví temným silám, které ho obklopují, nakonec ho zachrání píseň poté, co se svěřil své přítelkyni Lole.“

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments