Tělo Ewy Farné zbouralo internet

Zpěvačka Ewa Farna vydala v tomto týdnu nový singl Tělo a drobným omylem se stalo neuvěřitelným hitem na You Tube. Ewa pak vyzvala na Instagramu své fanoušky k přečtení neuvěřitelného příběhu o tomto novém singlu Tělo. Ten také sdílel spoluautor a producent singlu Lukáš Chromek.

„V úterý jsme omylem vydali nejúspěšnější demo v historii české hudby. Nedokončený klip se za první tři dny stal nejpřehrávanějším videem na českým Youtube. Ve světě jedniček a nul se zkrátka něco posr@10 a já si tu v podkroví zatím chystal provaz na cestu poslední :D. Měsíce tvrdé práce a vědomí, že každou minutu si tisíce lidí místo vybroušeného diamantu přehrává šutrák z polňačky bez mixu, masteru, dokončeného střihu, efektů a color gradingu, vás zákonitě dožene k šílenství.“ Popsal vtipně kolaps Chromek. Samozřejmě nové video Tělo je nyní re-uploadované.

„Teď můžete poprvé vidět a slyšet tu jedinou správnou verzi. Konečně jsem vám to mohl říct,“ oddychl si Lukáš a přiznal, že prožíval doslova muka. „Smál se i plakal současně, počítal do deseti na repeat a naháněl pražské psychology. Teď už mi cuká koutek do mírného úsměvu, ale ještě včera tam byla pěna.“ Dodal vtipně Chromek.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments