Taylor Swift ohlásila vydání nového alba

Jak už je letos moderní, v dobách pandemického temna se můžeme dočkat různých překvapení. Jedním z nich je vydání nového alba z dílny americké zpěvačky Taylor Swift. Na instagramu oznámila, že vyjde její osmá deska pod názvem Folklore a vychází rok po vydání jejího předchozího alba Lover.

„Většina toho, co jsem plánovala na léto, se nekoná. Ale stalo se něco, co jsem neplánovala. Vzniklo mé osmé studiové album, Folklore. Překvapení. Dnes o půlnoci vydám zcela nové album písniček, do nichž jsem vložila všechny své nápady, sny, obavy a úvahy. Napsala a natočila jsem toto album v izolaci,“ informovala fanoušky Swift.

Na albu se 16 skladbami se představí také kapela Bon Iver, multiinstrumentalista Aaron Dessner a Jack Antonoff, s nímž Swiftová spolupracuje často. Pilotem je klip s písní Cardigan, který byl natočen za přísných bezpečnostních opatření daných koronavirem.
„Dohlížel na to zdravotní inspektor, všichni měli roušky a dodržovali vzdálenosti. Já jsem se líčila, česala a upravovala sama,“ napsala Swiftová.

Taylor Swift