Tata Bojs zahrají on-line a pokřtí desku

Není čas na hrdinské činy, na druhé řadě doba si je žádá. Skupina Tata Bojs vydala loni v listopadu desku Jedna nula, o čemž jsme vás informovali. Vzhledem k tomu, že koncerty byly, jsou a bohužel ještě dlouho budou pasé, je jedinou šancí na křest desky a připomenout se fanouškům v podobě on-line koncertu. Ten se uskuteční 21. února v pražském Airship Online Studiu DOX+ a jde v podstatě o přesunutý březnový koncert v O2 Universum, který měl zakončit celé turné a měl být pražským křtem albové novinky.

„Reakce fanoušků na desku Jedna nula nás mile překvapily a v podstatě to byli oni, kdo nás přiměl k rozhodnutí udělat druhý živý stream v téhle divné pandemické době, když se dožadovali živého provedení písniček. Tentokrát ale chystáme náš klasický "velký rokenrol" s hosty a speciálně upravenou scénou v sále DOX+. Tento koncert nebude mít na rozdíl od Celetné benefiční přesah. I když vlastně, jak se to vezme... Mohla by to být benefice za záchranu zachování Tata Bojs,“ upřesnil "stav věci" frontman Tata Bojs Milan Cais.

Křest novinky Jedna nula se odehraje v režii Ondřeje Urbance a kapela slibuje takřka filmový zážitek v přímém přenosu. Zvuk bude pod taktovkou Dušana Neuwertha, světelný design od Filipa Bruthanse a originální projekce k novým písním VJe Clada. Více informací najdete na stránkách Tata Bojs.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments