Tata Bojs vydají tento týden jubilejní desáté album

Desátou deskou v pořadí se představí na trhu pražští Tata Bojs. Vyjde 27. listopadu a má název "Jedna nula". Název je také vidět na obalu, na němž jsou členové kapely za použití moderních digitálních technologií a pomocí scanneru převedeni na "jedničky a nuly". Vizuální ztvárnění alba vychází z tématu písničky Vlastní brácha, která je o genetickém inženýrství a částečně o samotě.

„Tentokrát jsme se s tím názvem lopotili, protože těch variant jsme měli strašnou spoustu. Nakonec nám vylezlo tohle. Nula může být nic nebo to, co předchází všemu. I když jsou jednička a nula v číselné řadě hned za sebou, je mezi nimi propastný rozdíl. Těch rovin jedna nula je vícero,“ ujasnil vše kolem jedniček a nul zpívající bubeník a výtvarník Milan Cais.

Nové skladby chce kapela prezentovat naživo při plánovaném turné, které by mělo začít 5. února příštího roku v Brně. Výpravné show a křest pak Tata Bojs chystají 31. března v pražském O2 Universum.

„Situace je vzhledem k současným okolnostem velmi nejistá, a proto budeme o tom, zda plánované turné nakonec vůbec proběhne, případně v jakém rozsahu nebo zda bude přesunuto na pozdější termín, včas informovat prostřednictvím našeho webu nebo facebooku,“ vzkázala skupina.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments