Suspect208 - kapela, kde se setkali děti slavných otců

Už dávno je jasné, že jablko nepadá daleko od stromu, a když se to podaří, pak je dílo dokonáno. Už zpěvák Wykrent kdysi zpíval: „ ...profese se dědí z otce na syna, tam kde otec končí syn už začíná.“ Tady tátové nekončí, ale synové vyrazili do boje.

Až na jednu výjimku je nový projekt složen ze synů slavných otců. Zpěv si vzal Noah Weiland, syn Scotta Weilanda, zesnulého zpěváka kapel Stone Temple Pilots a Velvet Revolver. Za bicími sedí Saul Hudson, což je vlastně pravé jméno jeho otce - kytaristy Slashe. Basu pak po vzoru otce drtí skoro stejným stylem Tye Trujillo, tedy syn basáka Metallicy nebo Suicidal Tendencies Roberta Trujilla. Partu doplňuje kytarista Niko Tsangaris, který si podle vlastních slov docela užívá, že není synem nikoho slavného, takže mu média dávají pokoj.

Čas teprve ukáže, kam se mladící posunou a jak se budou vyvíjet. Před časem podobnou nabídku dostali synové jednotlivých členů The Beatles, ale Zakk Starr toto odmítl se slovy, že má svou hudební kariéru a nepotřebuje se přiživovat na slavném jméně svého otce.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments