Sugababes se vracejí po osmi letech a s novou hudbou

Dívčí trio vzniklo v roce 1998 a nyní to vypadá na skutečný návrat a v nejsilnější možné sestavě, tedy té původní. Mutya Buena, Siobhán Donaghy a Keisha Buchanan koncem minulého týdne nažhavily fanoušky kryptickým příspěvkem na sociálních sítích, obsahujícím útržek pianového motivu.

Sugababes ve své původní (a dle mnohých nejsilnější) sestavě se letos zřejmě skutečně vrátí. Mutya Buena, Siobhán Donaghy a Keisha Buchanan koncem minulého týdne nažhavily fanoušky kryptickým příspěvkem na sociálních sítích, obsahujícím útržek pianového motivu.

Dlužno říci, že se už takto setkaly v roce 2012, kdy pod názvem MKS (Mutya Keisha Siobhan) vydaly singl "Flatline" v produkci Deva Hynese, známého rovněž pod pseudonymem Blood Orange. Společně se také objevily na Letních olympijských hrách 2012 v Londýně a také na Q Awards 2012. Ale to bylo vše a o skutečný comeback se nejednalo. Teď to vypadá jinak. Mutya, Keisha a Siobhán získaly práva na používání jména Sugababes v roce 2019, a následně přispěly na kolekci předělávek "Garage Classical" DJe Spoonyho.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments