Spice Girls uvažují o comebacku k oslavě 25. výročí skladby "Wannabe"

Podle jedné z členky slavné pětky, Melanie C, plánují tentokrát všechny členky formace možný návrat v roce 2021 za účelem oslavy jejich megahitu "Wannabe", který v roce 1996 odstartoval jejich kariéru.

„Máme skupinu na WhatsApp a všechny zde o tom hovoříme, ale teď nemůžu říct nic víc,“ přiznala pro You Magazine Sporty Spice. Není bez zajímavosti, že se tentokrát přidala i Victoria Beckham, která doposud všechny návrhy odmítala.

„Bylo by sprosté, kdyby k tomu nedošlo! Díky loňským koncertům jsme měli loni nejlepší rok vůbec, zpívaly jsme na stadionech a nemůžeme se dočkat, až to budeme dělat znovu,“ řekla odvážně Mel, tentokrát v rozhovoru pro ITV.

Podle BBC jde v případě Spice Girls o nejlépe prodávanou dívčí skupinu všech dob. V roce 2016 skupina ohlásila comeback, ale bez Victorie a Melanii Chrisholm a vystupovaly pod jménem GME podle křestních jmen. Jestli se dočkáme původní sestavy Victoria Beckham, Melanie Brown, Emma Bunton, Melanie Chisholm a Geri Halliwell Horner ukáže teprve čas.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments