Šokující zpráva z kapely Nightwish - odchází ikona Marko Hietala!

Z webu finských metalových hvězd Nightwish přišla velmi šokující zpráva - končí baskytarista a obrovská tvář kapely Marko Hietala. Dokonce se stahuje z veřejného života z důvodu znechucení ze světa hudebního průmyslu.

„Minulý rok mě přinutil zůstat doma a přemýšlet. A zjistil jsem, že jsem z mnoha věcí velmi rozčarovaný. Abych mohl psát, zpívat a hrát, musím najít nové důvody a inspirace. Současný stav jen prohluboval moje deprese. Pokud bych pokračoval, bylo by to nebezpečné pro mě i lidi kolem mě. Některé mé myšlenky byly temné, ale nebojte se, jsem v pořádku. Mám své dva syny, manželku, zbytek rodiny, přátele, psa a spoustu lásky“. Uvedl na stránkách Marko, ale rozsvítil světlo na konci tunelu: „Nemyslím si, že budu nadobro pryč.“

Kapela se v tiskovém zprávě nechala slyšet, že na místo Hietaly nastoupí prozatím hostující baskytarista.

Marko Hietala se k Nightwish připojil v roce 2001 a nahrál s nimi šest alb, včetně posledního "Human. :II: Nature." z loňského roku. V roce 2019 vydal sólovku "Mustan sydämen rovio" v rodném jazyce, na kterou navázal její anglickou mutací "Pyre of the Black Heart".

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments