Slovenská SuperStar Emma Drobná a český rapper Dorian natočili mobilem nový videoklip

Jako by se v čase vrátili zpět. Zpěvačka Emma Drobná a rapper Dorian natočili ke společnému singlu "Feeling" videoklip plný léta, pohody a radosti. Původně měl vzniknout na Ibize, ale kvůli současné epidemii jej nahráli během jednoho dne v pražském studiu na mobilní telefon Samsung Galaxy S21 Ultra 5G.

„Současná situace klade před umělce mnoho překážek, ale výzvy můžou přinést i nové a neotřelé nápady. A tak jsme se místo drahé produkce na Ibize rozhodli ukázat, že skvělé věci můžou vzniknout i ve vysočanském studiu s dobrým mobilem v ruce,“ vysvětluje myšlenku klipu jeho autor, kameraman a producent Boris Holečko a Dorian dodává, jak se nápad vlastně zrodil:

„Nápad na společný beat vznikl během zimních livestreamů. Svěřil jsem se fanouškům, že bych rád spolupracoval se slovenskou zpěvačkou. Vznikla z toho výzva, které se chopila právě Emma, z čehož jsem měl velkou radost.“

Autory jsou producenti Jerry Lee a Naume. O mix hudby se postaral Adrián Líška, který se společně s Emmou s Dorianem podílel na tvorbě textu.

„Celý text jsme napsali spolu během čtyř společných živých streamů na Instagramu. Byl to experiment, ale kolektivní kreativita nezklamala,“ říká Emma Drobná.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments